Kviečiame į seminarą

Viršutinės ir apatinės galūnių distalinių sąnarių kineziologija: kineziterapinio ištyrimo ir intervencijų pagrindimas su prof. dr. Donald A. Neumann

2018 m. birželio 7-8 d.

Europa Royale viešbučio (Miško g. 11, Kaunas) konferencijų salė

INFORMACIJA

Registracija nuo 9 val., seminaro pradžia – 10 val.

Seminaro trukmė – 2 dienos, 12 kontaktinių valandų.

Seminaras anglų k., su vertimu į lietuvių k. Dalomoji medžiaga – anglų ir lietuvių kalbomis.

Į kainą įskaičiuota: pažymėjimas, dalomoji medžiaga, pietūs, kavos pertraukos.

Kaina 160 EUR. Lietuvos kineziterapeutų draugijos nariams –  10 proc. nuolaida (kaina 144 EUR)

Registracija www.motusvita.lt

Seminarą organizuoja UAB „Motus vita“, Miško g. 23A, Kaunas, +370 676 07909, info@motusvita.lt

ANOTACIJA

Seminaras skirtas kineziterapeutams praktikams ir kineziterapijos studijų studentams gilinti anatomijos ir kineziologijos žinias bei jomis pagrįsti kineziterapinį ištyrimą ir intervencijas.

Seminare analizuojami rankų ir kojų distalinių sąnarių – alkūnės, riešo ir plaštakos; kelio, čiurnos, pėdos – anatomijos ir kineziologijos ypatumai. Kineziologijos mokslas siejamas su funkciniais gebėjimais, patokineziologija, taip pat kineziologijos žiniomis grindžiamas kineziterapijos intervencijų tikslingumas. Pateikiama išsami eisenos kineziologijos analizė. Seminaro metu pateikiama teorinė ir vaizdinė medžiaga – iliustracijos, fluoroskopijos vaizdai, biomechanikos animacijos, anatomijos in vivo, skrodimo vaizdai, aptariami klinikiniai atvejai.

Seminaro tikslas – pateikti išsamią rankų ir kojų distalinių sąnarių anatomijos ir kineziologijos analizę bei kineziologijos žiniomis pagrįsti kineziterapinį ištyrimą ir intervencijas.

Išklausę seminarą, dalyviai gebės:

  1. Apibūdinti alkūnės, riešo, plaštakos, kelio ir čiurnos struktūros ir funkcijos ryšius.
  2. Paaiškinti raumenų funkciją biomechaniniu požiūriu, paaiškinti raumens jėgos veikimo peties, raumens jėgos krypties ir sukimo ašies koncepcijas.
  3. Suprasti ir paaiškinti rankų ir kojų distalinių sąnarių artrokinematinius modelius ir šia informacija pagrįsti kineziterapijoje taikomas manualines technikas.
  4. Apibūdinti raumenų sinergijas ir paaiškinti, kaip jos siejasi su normaliu ir ydingu, netaisyklingu judesiu.
  5. Apibūdinti patomechaniką esant tam tikroms ortopedinėms ir neurologinėms būklėms bei pagrįsti taikomas kineziterapines intervencijas.

 

Prof. dr. Donald A. Neumann (JAV) – vienas žymiausių pasaulinio lygio kineziterapijos ir kineziologijos srities profesionalų, nominuotas ir apdovanotas svarbiais APTA (American Physical Therapy Association) apdovanojimais už mokymo, autorinius leidybos ir mokslo pasiekimus.

Profesorius yra knygų „Human Kinesiology: Foundations for Rehabilitation” (išversta į 7 kalbas) ir „British Gray’s Anatomy” skyriaus autorius, knygos „Essentials of Kinesiology for the Physical Therapist Assistant” bendraautorius, 2012-2015 mokslo žurnalo „Journal of Orthopaedic & Sports Physical Therapy“ redaktorius.

Skaitė daugiau nei 200 klinikinės kineziologijos seminarų ir paskaitų kineziterapeutams JAV ir kitose šalyse. Singapūre 2015 m. jo tarptautinio mokymo gebėjimai buvo įvertinti ir nominuoti Pasaulinės kineziterapijos konfederacijos (WCPT) Tarptautinio mokymo prizu (International Educational Service Award).

Prof. dr. Donald A. Neumann nuolat skaito paskaitas kineziologijos tema Baltijos šalių kineziterapeutams praktikams, 2016 m. Kaune vedė didžiulio susidomėjimo ir puikių atsiliepimų sulaukusį seminarą apie klubo ir peties sąnarių kineziologiją. 2007 m. prof. dr. D. A. Neumann suteiktas LSU garbės daktaro vardas.

 

 

Komentarai uždrausti.